Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śledztwo w sprawie zastępcy prezydenta Lublina

Utworzony przez crx, 30 kwietnia 2010 r. o 16:00 Powrót do artykułu
Znamienne jest to, że tak jak w innych krajach za wykorzystywanie stanowiska służbowego do celów prywatnych jest paragraf karny. Inną sprawą jest to co z tego faktu wynika tu a co tam. Ten material o śledztwie dedykuję tym wszystkim którzy rozpisywali się na łamach forum dziennika o zasadności korzystania z samochodów służbowych przez urzedników, usprawiedliwianie jazd służbowymi autami z domu do miejsca pracy i powrotnie itp. Kiedyś ktoś wystawi im rachunki - za zużytą do granic możliwości infrastrukturę drogową również!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kiedyś nadejdzie czas że ludzie się opamiętają ,przejrzą na oczy zobaczą to co skrzętnie urzędnicy ukrywają , jestem wprost zdumiony mamy XXI w. ludzi którzy potrafią czytać , i zdawało by się myśleć logicznie a tu kobita z prowincji wespół z innymi prowincjonałami robi w konia wszystkich dookoła i twierdzi że się wszyscy czepiają ! To mi przypomina złapanego złodzieja za rękę ale ten złodziej udowadnia przed sądem ,że to złapano nie jego rękę i najbardziej zaskakujące jest to że sąd daje mu wiarę !. Dlaczego tak się dzieje ,dlaczego od nas szaraków wymaga się szacunku do prawa i poszanowania jego przepisów a tych z niby góry to nie dotyczy jakie to są standardy skąd zapożyczone że są równi i równiejsi ? Czy powodem jest tylko to że ktoś został przez nas do czegoś wybrany że powinien nas godnie reprezentować że powinien dbać o Godność Urzędu dbać o interesy społeczności w końcu za to pobierają bardzo wysokie pensje ale dlaczego w takim razie tego do czego zostali powołani nie wypełniają a kpią z nas w sposób prostacki czyli mają nas za ubezwłasnowolnionych durniów którym wszystko można wcisnąć !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze nasze sady zbadaja ten przypadek (nie odosobniony) i ja uarza jak nalezy i niech to bedzie przyklad dla kazdego polskiego urzednika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...